Stylové-doplňky.cz » Novinky » NABÍDKA PRÁCE! Hledáme nového parťáka do týmu

NABÍDKA PRÁCE! Hledáme nového parťáka do týmu

Hledáme novou posilu do našeho brněnského týmu eshopů!
Jde o naše stylové eshopy www.poshme.cz a www.stylove-doplnky.cz.
Jsme dynamický, mladý kolektiv, který buduje nové úspěšné značky v oblasti internetového prodeje.
Hledáme šikovnou/ného Referentku/ta eshopů a prodeje, která/ý má vynikající komunikační schopnosti, rozumí módě, stylu, má vynikající organizační schopnosti, smysl pro pořádek, chce pracovat pro rychle se rozvíjející společnost. Prostě týmového hráče, který skvěle doplní náš šikovný tým.

Velmi vhodné pro ženy, co milují módu, styl a vkus a zároveň mají rády komunikaci se zákazníky!

REFERENTKA/-T ESHOPŮ A PRODEJE – JUNIOR – Mobilie s.r.o.
Pro naše eshopy www.poshme.czwww.stylove-doplnky.cz

Náplň práce:

Požadujeme:

Nabízíme:

Váš životopis zašlete na prace@mobilie.cz.
Do předmětu e-mailu použijte značku pozice: Referent eshopy
Vhodné zájemce budeme kontaktovat do 10.4.2015 a přizveme je k osobnímu pohovoru.